Hodowcy którzy nam zaufali
Karol Podolinský
Czołowy hodowca kanarków ze Słowacji

24404_104104342961382_1027059_n

Naszym mentorem przy tworzeniu karm dla kanarków jest Pan Karol Podolinský. Jest on doświadczonym hodowcą ze Słowacji odnoszącym co roku wielkie sukcesy na arenie międzynarodowej. Podolinský jest w pełni oddany swej pasji o czym świadczy organizacja wystaw i udział w wielu spotkaniach z hodowcami. Dzięki naszej współpracy powstały trzy bazowe mieszanki dla kanarków CLASSIC, EXTRA, SPECIAL. Pan Karol będąc współautorem składu mieszanek, sam je stosuje w swojej hodowli. Do dziś możemy polegać na jego doświadczeniu oraz cieszyć się promocją naszych karm za granicą.

Przejdź do artykułu na Facebooku

Piotr i Kacper Czernek
Firma Glosterek

Piotr Czernek od 20 lat zajmuje się hodowlą ptaków egzotycznych. Posiada głównie drobną egzotykę: amadyny wspaniałe, zeberki wystawowe, motyliki, papuziki , ostrosterne. Wspólnie z synem Kacprem odnoszą sukcesy na wystawach. W ubiegłym roku Kacper Czernek zdobył tytuł Mistrza Polski . Z pasji narodził się pomysł produkcji klatek, oraz szerokiej dystrybucji akcesoriów i karm dla ptaków. Założona firma nosi nazwę „Glosterek” ze względu na sentyment do jednego z pierwszych ptaków jakie nabyto. Najchętniej kupowaną karmą w sklepie Pana Piotra są mieszanki Firmy Karma Mix.

Przejdź do artykułu na Facebooku

Opolskie Stowarzyszenie Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych
Stowarzyszenie powstałe z oddziału PZHKIPE Opole

Opolskie Stowarzyszenie Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych- OSHKIPE powstało w lutym 2017 roku. Stowarzyszenie zawiązane zostało przez członków Opolskiego oddziału PZHKIPE, liczy obecnie 35 członków  zrzeszając hodowców z Opolszczyzny i Dolnego Śląska. W swoich szeregach posiada Hodowców doświadczonych i wielokrotnie nagradzanych na wystawach ogólnopolskich oraz zagranicznych. Prezesem stowarzyszenia jest Henryk Siromski

Przejdź na stronę OSHKIPE

WG GALICJA
Wspólny Gołębnik Galicja Libiąż

Nasza firma objęła patronatem Wspólny Gołębnik Galicja.

Hodowców gołębi pocztowych zachęcamy do uczestnictwa w lotach

 

Przejdź do strony WG Galicja

Fundacja Park Śląski
Dokarmiamy i edukujemy

W zimie stratujemy z naszą akcją „Ptaki Naszą Pasją”. Celem akcji jest edukacja społeczeństwa na temat dokarmiania dzikich ptaków oraz pomoc w przetrwaniu tego ciężkiego zimowego okresu. Podjęliśmy współpracę z Fundacją Park Śląski dzięki czemu zapełniamy karmniki parku, a za pośrednictwem lokalnej prasy edukujemy jak rozważnie pomagać zimującym ptakom.

Przeczytaj artykół